Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Víťazi a fotogaléria

Školský rok 2019/2020

 

Základné školy

1. miesto - tím číslo 11

Škola Ulica Mesto Učiteľ Žiak
Základná škola M.R.Štefánika 2007 Čadca Mgr. Janka Kulichová Dominik Baška
Základná škola sv. Don Bosca Ľ. Fullu 2805/6 Topoľčany Mgr. Andrea Hanková Viktória Gajdošová
Evanjelická základná škola M.R.Štefánika 19 Martin Mgr. Alena Buľovská Martin Klušák
Základná škola s materskou školou Školská 490 Teplička nad Váhom Ing. Katarína Kyseľová Dominika Mravcová
Základná škola kniežaťa Pribinu Andreja Šulgana 1 Nitra PaedDr. Ivan Runák Jakub Szöke

2. miesto - tím číslo 19

Škola Ulica Mesto Učiteľ Žiak
Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 209 Dolné Orešany Mgr. Monika Vranová Natália Gregušová
Základná škola Škultétyho 1 Nitra PaedDr. Katarína Chlapečková, PhD. Ivana Raczká
Základná škola M.R.Štefánika 2007 Čadca Mgr. Janka Kulichová Radoslav Šramo
Základná škola Školská 9 Tlmače Mgr. Helena Barátová Lukáš Vozár
Gymnázium Vojtecha Mihálika Kostolná 119 Sereď Mgr. Ľubica Štefáková Daniel Zavarský

3. miesto - tím číslo 20

Škola Ulica Mesto Učiteľ Žiak
Gymnázium Vojtecha Mihálika Kostolná 119 Sereď Mgr. Ľubica Štefáková Viktória Dudonová
Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 209 Dolné Orešany Mgr. Monika Vranová Emma Lantajová
Základná škola Škultétyho 1 Nitra PaedDr. Katarína Chlapečková, PhD. Linda Šugrová
Základná škola M.R.Štefánika 2007 Čadca Mgr. Janka Kulichová Sebastián Dušan Tomko
Základná škola Školská 9 Tlmače Mgr. Helena Barátová Samuel Vrana

 

Stredné školy

1. miesto - tím číslo 2

Škola Ulica Mesto Učiteľ Žiak
Obchodná akadémia Inovecká 2041 Topoľčany Ing. Jana Štefkovičová Denisa Lakatová
Súkromná stredná odborná škola Ul.29.augusta 4812 Poprad Ing. Jana Marcinová Samuel Britaňak
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Drieňová 35 Bratislava Mgr. Ivana Červenková Barbora Chovančíková
Gymnázium Antona Bernoláka Lichnerova 69 Senec Mgr. Alena Balúchová Mário Mika
Stredná odborná škola pedagogická Sokolská 6 Modra Mgr. Barbora Uhrovičová Barbora Tollarovičová

2. miesto - tím číslo 6

Škola Ulica Mesto Učiteľ Žiak
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Drieňová 35 Bratislava Mgr. Ivana Červenková Ján Bobot
Gymnázium Antona Bernoláka Lichnerova 69 Senec Mgr. Alena Balúchová Gabriel Guldan
Stredná odborná škola pedagogická Sokolská 6 Modra Mgr. Barbora Uhrovičová Linda Reyová
Obchodná akadémia Inovecká 2041 Topoľčany Ing. Jana Štefkovičová Veronika Štrosová
Stredná odborná škola vinársko - ovocinárska Kostolná 3 Modra Ing. Ľudmila Nemčeková Šimon Viglaš

3. miesto - tím číslo 9

Škola Ulica Mesto Učiteľ

Žiak

Gymnázium Antona Bernoláka Lichnerova 69 Senec Mgr. Alena Balúchová Matej Baier
Stredná priemyselná škola dopravná Sokolská 911/94 Zvolen Ing.Renáta Trnovcová Jaroslava Chromiaková
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Drieňová 35 Bratislava Mgr. Ivana Červenková Ján Samuel Štastný
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Drieňová 35 Bratislava Mgr. Ivana Červenková Patrik Mráz
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Ing. Eva Bellová Tímea Výberčiová

 

Fotogaléria

Facebook | Instagram | Google  

Tlačová správa

Video