Viac ako
peniaze
Prihlásené školy a učitelia 2024/2025
Zoznam je zoradený podľa dátumu prihlásenia.
Posledná aktualizácia: 1. 7. 2024 o 13:35
Názov | Ulica | Mesto | Titul pred | Titul za | Meno | Priezvisko | Dĺžka programu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Základná škol | Školská 4 | Veľký Biel | Ing. | Katarína | Lučeničová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Obchodná akadémia | Kukučínova 2 | Trnava | PaedDr. Ing. | PhD. | Tatiana | Škodová | Jednoročný - 1 šk. rok |
Stredná odborná škola beauty služieb | Gemerská 1 | Košice | PhDr. | Jana | Takáčová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola beauty služieb | Gemerská 1 | Košice | RNDr. | Jana | Petkaničová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Angely Merici | Hviezdoslavova 10 | Trnava | Mgr. | Marta | Vozárová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Angely Merici | Hviezdoslavova 10 | Trnava | Mgr. | Adam | Horváth | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Jána Zemana | Školská 44/6 | Nová Baňa | PaedDr. | Slavomíra | Dojčánová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Jána Zemana | Školská 44/6 | Nová Baňa | PaedDr. | Martin | Dojčán | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Jána Zemana | Školská 44/6 | Nová Baňa | Ing. | Vlasta | Müllerová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb Krupina | M. R. Štefánika 8 | Krupina | Ing. | Walter | Pokorný | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Mládežnícka 1434/16 | Púchov | Ing. | Gabriela | Marečková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná športová škola | Kožušnícka 2 | Trenčín | Ing. | Zuzana | Adamcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola podnikania a služieb | Hattalova 968/33 | Námestovo | Ing. | Mária | Líšková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Metodova 2 | Bratislava | RNDr. | Soňa | Puterková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Stred 957 | Zákopčie | Mgr. | Gabriela | Plačková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou Olešná | Olešná 464 | Olešná | Mgr. | Eva | Bobčíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | SNP 5 | Zlaté Moravce | Ing. | Kristína | Kuťková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou | Edmunda Petra Bárdoša 235/50 | Habovka | Mgr. | Natália | Ondríková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Nevädzová 3 | Bratislava | Ing. | Zuzana | Ščevíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Teodora Jozefa Moussona | T. J. Moussona 4 | Michalovce | Mgr. | Jana | Faltusová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola | Juh 1054 | Vranov nad Topľou | Mgr | Patrícia | Knapová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Obchodná akadémia Nitra | Bolečkova 2 | Nitra | Ing. | Viera | Zlatohlávková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Obchodná akadémia Nitra | Bolečkova 2 | Nitra | Ing. | Zuzana | Krajňáková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola | Zbehy 661 | Zbehy | Mgr. | Zuzana | Durná | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Stredná športová škola | Tr. SNP 104 | Košice | Ing. | Eva | Puskásová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Spojená škola | Tokajícka 24 | Bratislava | Ing. | Júlia | Fekiačová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Mládežnícka 158/5 | Sereď | Ing. | Mária | Mészárosová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium P. Horova | Masarykova 1 | Michalovce | Mgr. | Jana | Kunčová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií | Nábrežná 1325 | Kysucké Nové Mesto | Ing. | Zuzana | Jantoščiaková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií | Nábrežná 1325 | Kysucké Nové Mesto | Mgr. | Jaroslava | Svrčková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola technická a ekonomická Jozefa Szakkayho - Szakkay József Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola | Grešákova 1 | Košice | Ing. | Tímea | Dulinová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku | Predmestská 82 | Žilina | Ing. | Eva | Hulínová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola informačných technológií | Ostrovského 1 | Košice | Ing | Antónia | Danková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola služieb a lesníctva | Kolpašská 9 | Banská Štiavnica | Ing. | Marta | Kráľovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií | Nábrežná 1325 | Kysucké Nové Mesto | Ing. | Monika | Rolková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris | Hlavná 2 | Žilina | Ing. | PhD. | Eva | Ščerbáková | Dvojročný - 2 šk. roky |
Základná škola | M. R. Štefánika 910/51 | Trebišov | Ing | Erika | Matysová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
SOŠ obchodu a služieb S. Jurkoviča | Sklenárova 1 | Bratislava | Ing. | Ľuba | Köböl | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Stredná odborná škola dopravná | Rosinská 3126/2 | Žilina | Ing. | Monika | Fabiniová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Jána Hollého | Na hlinách 7279/0 | Trnava | Ing. | Zuzana | Vadovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia D. M. Janotu | 17. novembra 2701 | Čadca | Ing. | Zuzana | Faťarová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia D. M. Janotu | 17. novembra 2701 | Čadca | Ing. | Anna | Masláková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Trebišovská 12 | Košice | Mgr. | Jana | Vodarčíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Trebišovská 12 | Košice | RNDr. | Viera | Klobušníková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou | Pod Chočom 550 | Lisková | PhDr. | Marta | Salvová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Gymnázium Jána Hollého | Na hlinách 7279/30 | Trnava | PaedDr. | Katarína | Belanová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií | Nábrežná 1325 | Kysucké Nové Mesto | Ing. | Lenka | Mravcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Súkromná stredná odborná škola | Bukovecká 17 | Košice | Ing. | Angelika | Turóczy | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Súkromná stredná odborná škola | Bukovecká 17 | Košice | Ing. | Miroslava | Dzivák Dzureňová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola | Slovinky 71 | Slovinky | Mgr. | Adriana | Parimuchová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš | Čs. brigády 1804 | Liptovský Mikuláš | Mgr. | Veronika | Hrnčiarová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou Makov | Makov 264 | Makov | Mgr. | Daniela | Helienková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola kniežaťa Pribinu | Andreja Šulgana 1 | Nitra | PaedDR. | Ivan | Runák | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Topoľová 8 | Nitra | PaedDr. | Miroslava | Košťálová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Alexandra Dubčeka | Majerníkova 62 | Bratislava | Mgr. | Erika | Holičová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Gymnázium | Ulica Ladislava Sáru 1 | Bratislava | Ing.Mgr. | Jana | Budinská | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Súkromná stredná odborná škola ekonomicko-technická | Postupimská 37 | Košice | MVDr. | PhD. | Lenka | Tomková | Jednoročný - 1 šk. rok |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Piešťanská 226280 | Nové Mesto nad Váhom | Ing. | Luciana | Hudcovicová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Piešťanská 2262/80 | Nové Mesto nad Váhom | PaedDr. | Marcela | Konáriková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Piešťanská 2262/80 | Nové Mesto nad Váhom | Ing. | Ivana | Šimovcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná športová škola | Dlhé hony 5766/16 | Poprad | Ing. | PhD. | Veronika | Špiner | Jednoročný - 1 šk. rok |
Stredná športová škola | Dlhé hony 5766/16 | Poprad | Ing. | Zuzana | Jadamcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
SOŠ techniky a služieb | Pod amfiteátrom 7 | levice | Ing. | Anna | Fraschová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Súkromná stredná odborná škola ANIMUS | Akademická 4 | Nitra | Ing. | MBA | Tatiana | Oravcová | Jednoročný - 1 šk. rok |
Gzmnázium Angely Merici | Hviezdoslavova 10 | Trnava | Mgr. | Martina | Vranikovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou Hôrky | Ul. Hlavná 200/15 | Žilina | PaedDr. | Zdenka | Sekerková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola kniežaťa Pribinu | Andreja Šulgana 1 | Nitra | Peter | Minarik | Jednoročný - 1 šk. rok | ||
Spojená škola | Opatovská cesta 101 | Košice | Ing. | Jana | Lazoriková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Obchodná akadémia Nitra | Bolečkova 2 | Nitra | Ing. | Sylvia | Maladiová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola sv. Don Bosca | Ľ. Fullu 2805/6 | Topoľčany | Mgr. | Andrea | Hanková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Nám. hrdinov 7 | Šurany | Ing. | Ivana | Tóthová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Nám. hrdinov 7 | Šurany | Ing. | Jana | Mistríková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského | Zbrojničná 3 | Košice | Ing. | Lenka | Košibová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakkozépiskola, Komárno | Budovateľská 32 | Komárno | Ing. | Andrea | Janiková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia Považská Bystrica | Jesenského 259/6 | Považská Bystrica | Ing. | Miriam | Lidajová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Brezová 2 | Piešťany | Ing. | Beata | Ďuračková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Alejová 1 | Košice | Mgr. | Zuzana | Dolhyová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Brezová 2 | Piešťany | Ing. | Iveta | Belányiová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Trebišovská 12 | Košice | Mgr. | Zuzana | Tudjová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola | Športová 675 | Stará Turá | Mgr. | Dana | Durcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou | Kočovce 380 | Kočovce | Mgr. | Janka | Krajčiová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Kukučínova 4239/1 | Poprad | Mgr. | Beáta | Rožárová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná zdravotnícka škola Štefana Kluberta | Kláštorská 24a | Levoča | Mgr. | Dávid | Slejzak | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Hviezdoslavova 1 | Revúca | Mgr. | Andrea | Repáková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Javorová 5 | Rajec | Ing. | Adriana | Sojková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca Gessaya | Medvedzie 133/1 | Tvrdošín | Ing. | Irena | Kolejáková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola podnikania a služieb | Hattalova 968/33 | Námestovo | Ing. | Anna | Košútová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou Ľubeľa | Ľubeľa č.161 | Ľubeľa | Mgr. Ing. | Zuzana | Semančíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola techniky a služieb | Cintorínska 4 | Nitra | Ing. | Lucia | Malíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Školská 4 | Michalovce | Ing. Bc. | Jolana | Šütőová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Školská 4 | Michalovce | Ing. | Erika | Kotorová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná zdravotnícka škola | Vrbická 632 | Liptovský Mikuláš | Mgr. | Lucia | Veselá | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | SNP 1 | Gelnica | Mgr. | Jaroslava | Viťazková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola | Lipová 8 | Handlová | Ing. | Silvia | Maruniaková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola J. A. Baťu | Nám. SNP 5 | Partizánske | Ing. Mgr. | Mária | Tomašovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia Mareka Frauwirtha | Tajovského 25 | Banská Bystrica | Mgr. | Tomáš | Bačo | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola | J.Alexyho 1 | Zvolen | Mgr | Slavomír | Jančík | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Súkromná stredná odborná škola | Ul.29.augusta 4812 | Poprad | Ing. | Jana | Marcinová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským | Dunajská 13 | Bratislava | Mgr. | Angelika | Básti | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským | Dunajská 13 | Bratislava | Mgr. | Euridika | Bertóková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským | Dunajská 13 | Bratislava | Ing. | Anikó | Barcziová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Súkromná obchodná akadémia | Petrovianska 34 | Prešov | Ing. | Beáta | Straková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola | Bystrická 4 | Žarnovica | Ing. | Alžbeta | Švecová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu | Komenského 215 | Sučany | Mgr. | Michal | Libič | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Spojená škola | Centrálna 464 | Svidník | Ing. | Margita | Klimová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola | Jesenského 903 | Tisovec | Ing. | Iveta | Ganajová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Mládežnícka 1434/16 | Púchov | Mgr. | Monika | Kožúriková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Rožňavská Baňa 211 | Rožňava | Ing. | Andrea | Havková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola automobilová a podnikania | 14 Kysucká | Senec | RNDr. | Anna | Špacírová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola dopravná | Sokolská 911/94 | Zvolen | Ing. | Renáta | Trnovcová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Jozefa Maximilána Petzvala | Moskovská 20 | Spišská Belá | Mgr. | Katarína | Peštová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola techniky a služieb | SNP 607 | Dobšiná | Ing. | Katarína | Baraxová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Hotelová akadémia | Baštová 32 | Prešov | Ing. | Slavomíra | Turčinová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Súkromná Spojená škola EDUCO | Slanická osada 2178 | Námestovo | Ing. | Mária | Urbániková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola polytechnická | Demänovská cesta 669 | Liptovský Mikuláš | Ing. | Marianna | Halušková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Hotelová akadémia Otta Brucknera Kežmarok | Dr. Alexandra 29/A | Kežmarok | Ing. | Ľubomíra | Plišková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Hotelová akadémia Otta Brucknera Kežmarok | Dr. Alexandra 29/A | Kežmarok | Ing. | Alena | Sosková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Javorová 16 | Spišská Nová Ves | Mgr. | Ivana | Šťastná | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Andreja Sládkoviča | M-R.Štefánika 8 | Krupina | RNDr | Viera | Holíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu | M. M. Hodžu 680/9 | Liptovský Mikuláš | Mgr. | Monika | Hazuchová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola strojnícka | Komenského 2 | Košice | Ing. | Peter | Fábik | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Hlinská 29 | Žilina | PaedDr. | Katarína | Sádecká | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Premonštrátske gymnázium | Kováčska 28 | Košice | Mgr. | Lenka | Košická | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola Teodora Jozefa Moussona Michalovce | T. J. Moussona 4 | Michalovce | Mgr. | Daniela | Drotárová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola s materskou školou | Školská 490/20 | Teplička nad Váhom | Ing. | Katarína | Kyseľová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Lúčna 4 | Lučenec | Ing. | Jana | Mišove | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Zochova 764/9 | Bratislava - mestská časť Staré Mesto | Ing. | Viera | Dupejová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Spojená škola | Masarykova 24 | Prešov | Ing. | Miroslav | Vrabeľ | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Spojená škola | Masarykova 24 | Prešov | Ing. | Zlata | Lukáčová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Myslenická 1 | Pezinok | Ing. | Jarmila | Krasňanská | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | ZŠ Smetanov háj 286/9 | Dunajská Streda | Mgr. | Renáta | Ravasz Grygerová | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Základná škola | Jarovnice 464 | Jarovnice | Ing. | Eva | Srnková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Obchodná akadémia, Kukučínova 2 Trnava | Kukučínova 2 | Trnava | Mgr | Dana | Bohunická | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia, Kukučínova 2 Trnava | Kukučínova 2 | Trnava | Ing. | Elena | Hlavatá | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Kálmána Kittenbergera 2 | Levice | Ing. | Anna | Chrienová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Kálmána Kittenbergera 2 | Levice | Ing. | Erika | Píšiová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Mojmírova 99/28 | Piešťany | Ing. | Anna | Drahovská | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola obchodu a služieb | Mojmírova 99/28 | Piešťany | Ing. | Anetta | Babulicová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Obchodná akadémia | Kukučínova 2 | Trnava | Mgr. Bc. | Ľuboslava | Harantová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca Gessaya | Medvedzie 133/1 | Tvrdošín | Ing. | Eva | Šurinová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola stavebná D.S.Jurkoviča | Lomonosovova 7 | Trnava | Ing | Ľudmila | Ševčíková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola pedagogická | Sokolská 6 | Modra | Mgr. | Barbora | Uhrovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Ladislava Novomeského | Tomášikova 2 | Bratislava | Mgr. | Zuzana | Michalovičová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium Ladislava Novomeského | Tomášikova 2 | Bratislava | Mgr. | Katarína | Sedmáková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Gymnázium Ladislava Novomeského | Tomášikova 2 | Bratislava | Mgr. | Jana | Bartkovjaková | Dvojročný - 2 šk. roky | |
Gymnázium Ladislava Novomeského | Tomášikova 2 | Bratislava | Mgr. | Róbert | Boldy | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou Martina Hamuljaka | Oravská Jasenica 141 | Oravská Jasenica | Ing. | Marcela | Prielomková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola Jozefa Cígera Hronského | Školská 10 | Krupina | Mgr. | Jana | Kudláčová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Sibírska 42 | Prešov | Mgr. | Vladimír | Vančo | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Sibírska 42 | Prešov | Mgr. | Saskia | Oľhová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Partizánske | Námestie SNP 5 | Partizánske | Ing. | Alica | Jakubeová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Komenského 44 | Košice | Ing. | Marta | Greňová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola technická Michalovce | Partizánska 1 | Michalovce | Ing. | Jaroslava | Kizivatová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola s materskou školou | SNP 158/20 | Kalinovo | PaedDr. | Jarmila | Jackuliaková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola beauty služieb | Gemerská 1 | Košice | Ing. | Miroslav | Jac | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Školská 9 | Tlmače | Ing. | Erika | Sulinová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Spojená škola sv. Vincenta de Paul | Bachova 4 | Bratislava | Mgr. | Anita | Cseryová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Pribinova ul. 123/9 | Nováky | Mgr. | Viera | Pechová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Pribinova ul. 123/9 | Nováky | Mgr. | Marián | Kráľ | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná odborná škola technická | Kukučínova 23 | Košice | Ing. | Hana | Nováková | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | M.R. Štefánika 2007 | Čadca | Mgr. | Janka | Kulichová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium | Grösslingová 18 | Bratislava | Mgr. | Katarína | Gabrižová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Evanjelická spojená škola | M.R.Štefánika 19 | Martin | Mgr. | Alena | Buľovská | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Gymnázium L. Novomeského | Dlhá 1037/12 | Senica | Ing. | Ivan | Spiššák | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Juh 1054 | Vranov nad Topľou | Mgr. | Jakub | Sabol | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Základná škola | Juh 1054 | Vranov nad Topľou | RNDr. | Marcela | Fedorová | Jednoročný - 1 šk. rok | |
Stredná športová škola | Rosinská 6 | Žilina | Ing. | Lucia | Metruková | Jednoročný - 1 šk. rok |