Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy a učitelia 2021/2022

Zoznam je zoradený podľa dátumu prihlásenia.

Posledná aktualizácia: 13. 07. 2021 o 06:32

 

Názov školy Ulica Mesto Meno učiteľa Priezvisko učiteľa
Gymnázium L. Novomeského Dlhá 1037/12 Senica Ivan Spiššák
Gymnázium sv. Edity Steinovej Charkovská 1 Košice Ľudmila Olšinárová
Gymnázium, Komenského 32, Trebišov Komenského 32 Trebišov Róbert Janok
SOŠ automobilová Moldavská cesta 2 Košice Nikoleta Puchá
Základná škola s materskou školou Ľubeľa Ľubeľa 161 Ľubeľa Beata Strcuľová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Námestie slobody 12, Sobrance Námestie slobody 12 Sobrance Ivana Fiťmová
Gymnázium - Gimnázium Veľké Kapušany Z. Fábryho 1 Veľké Kapušany Ľudovit Mišľan
Základná škola, Cesta na vŕšku 1, Marcelová Cesta na vŕšku 1 Marcelová Tibor Németh
Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov Erika Matysová
Stredná odborná škola technická Michalovce Partizánska 1 Michalovce Jaroslava Kizivatová
Stredná odborná škola technická Michalovce Partizánska 1 Michalovce Jaroslava Kizivatová
Gymnázium Trebišovská 12 Košice Viera Klobušníková
Základná škola s materskou školou Ul. Hlavná 200/15 Hôrky Zdenka Sekerková
Gymnázium Štefana Moysesa Školská 13 Moldava nad Bodvou Martina Sciranková
Gymnázium Trebišovská 12 Košice Jana Vodarčíková
Gymnázium Štefana Moysesa Školská 13 Moldava nad Bodvou Katarína Kissová
Stredná odborná škola technická a ekonomická Jozefa Szakkayho - Szakkay József Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola Grešákova 1 Košice Tímea Dulinová
Základná škola Zákopčie Stred 957 Zákopčie Lenka Paseková
Gymnázium Pavla Horova Michalovce Masarykova 1 Michalovce Jana Kunčová
Gymnázium Štefana Moysesa Školská 13 Moldava nad Bodvou Gabriela Kövesiová
Gymnázium Štefana Moysesa Školská 13 Moldava nad Bodvou Gabriela Graffy
Stredná odborná škola obchodu a služieb Rožňavská Baňa 211 Rožňava Andrea Havková
Gymnázium Kukučinova 2934/1 Poprad VERONIKA ŠPINER
Obchodná akadémia Inovecká 2041 Topoľčany Jana Štefkovičová
Gymnázium, Mládežnícka 22, Šahy Mládežnícka 22 Šahy Alena Korcsoková
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Zuzana Buzinkaiová
Obchodná akadémia Kálmána Kittenbergera 2 Levice Anna Chrienová
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Eva Bellová
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Zuzana Krajňáková
Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava Akademika Hronca 8 Rožňava Zuzana Šivecová
Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava Akademika Hronca 8 Rožňava Ivana Fafráková
Stredná odborná škola beauty služieb Gemerská 1 Košice Jana Petkaničová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Predmestská 82 Žilina Eva Hulínová
Stredná odborná škola Športová 675 Stará Turá Blažena Palúchová
Základná škola sv. Don Bosca Ľ. Fullu 2805/6 Topoľčany Andrea Hanková
Gymnázium, SNP 1, Gelnica SNP 1 Gelnica Jaroslava Viťazková
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 Sučany Michal Libič
Gymnázium Jána Adama Raymana Mudroňova 20 Prešov Martina Kušnírová
Gymnázium Jána Adama Raymana Mudroňova 20 Prešov Mária Kredátusová
Gymnázium Opatovská cesta 7 Košice Monika Hubáčeková
Hotelová akadémia Radničné námestie 1 Spišská Nová Ves Alena Brincková
Spojená škola Rosinská cesta 4 Žilina Jana Čibenková
Stredná odborná škola techniky a remesiel, Műszaki Szakok és Mesterségek Szakközépiskola Rákocziho 23 Kráľovský Chlmec Erika Vargová
Spojená škola Tokajícka 24 Bratislava Iveta Širgelová
SOŠ techniky a služieb Pod amfiteátrom 7 Levice Anna Fraschová
Gymnázium, Javorová 16 Javorová 16 Spišská Nová Ves Ivana Šťastná
Spojená škola Rosinská cesta 4 Žilina Jana Čibenková
Stredná odborná škola techniky a remesiel, Műszaki Szakok és Mesterségek Szakközépiskola Rákocziho 23 Kráľovský Chlmec Erika Vargová
Spojená škola Tokajícka 24 Bratislava Iveta Širgelová
SOŠ techniky a služieb Pod amfiteátrom 7 Levice Anna Fraschová
Gymnázium, Javorová 16 Javorová 16 Spišská Nová Ves Ivana Šťastná
Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava Na hlinách 7279/30 Trnava Daniel Kuszi
Gymnázium Ul. 1. mája 8 Malacky Tatiana Vašková
CZŠ Narnia Beňadická 38 Bratislava Andrea Lichá
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského Zbrojničná 3 Košice Kvetoslava Danková
Konzervatórium Jozefa Adamoviča, Exnárova 8, Košice Exnárova 8 Košice Matúš Lubinský
Konzervatórium Jozefa Adamoviča, Exnárova 8, Košice Exnárova 8 Košice Matúš Lubinský
Základná škola sv. Vincenta Námestie Andreja Hlinku 22 Ružomberok Jana Gabúlová
Gymnázium A.Sládkoviča M.R.Štefánika 8 Krupina Viera Holíková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Erika Kotorová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Jolana Šütőová
Základná škola s materskou školou Udiča č. 248 Udiča Daniela Hamarová
Základná škola, Mierová 67, Želiezovce Mierová 67 Želiezovce Gabriela Macúchová
Stredná  odborná  škola  obchodu  a  služieb Mojmírova 99/28 Piešťany Beata Pucheľová
Stredná  odborná  škola  obchodu  a  služieb Mojmírova 99/28 Piešťany Anna Drahovská
Stredná odborná škola automobilová a podnikania Kysucká 14 Senec Ľubomíra Hrubanová
Stredná odborná škola automobilová a podnikania Kysucká 14 Senec Jarmila Krasňanská
Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá Moskovská 20 Spišská Belá Dana Olekšáková
Stredná odborná škola dopravy a služieb Strážske Mierová 727 Strážske Beáta Šepeľová
Stredná odborná škola pedagogická Sokolská 6 Modra Barbora Uhrovičová
Hotelová akadémia Otta Brucknera MUDr. Alexandra 29 Kežmarok Ľubomíra Plišková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. P. Jilemnického 24 Trenčín Zuzana Gloneková
Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. P. Jilemnického 24 Trenčín Mária Búriová
Hotelová akadémia Otta Brucknera MUDr. Alexandra 29 Kežmarok Alena Sosková
Základná škola, Slovinky 71 Slovinky 71 Slovinky Adriana Parimuchová
Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Mária Líšková
Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Lenka Mravcová
Gymnázium Komenského 2/1074 Partizánske Andrea Bartlová
Gymnázium Komenského 2/1074 Partizánske Miroslava Zollerová
Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Zuzana Jantoščiaková
Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Jaroslava Svrčková
Základná škola Jána Zemana Nová Baňa Školská 44/6 Nová Baňa Martin Dojčán
Základná škola Jána Zemana Nová Baňa Školská 44/6 Nová Baňa Slavomíra Dojčánová
Základná škola Jána Zemana Nová Baňa Školská 44/6 Nová Baňa Vlasta Müllerová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Pieťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhom Luciana Hudcovicová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhom Oľga Ilenčíková
Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským Dunajská 13 Bratislava Euridika Bertóková
Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským Dunajská 13 Bratislava Angelika Básti
Stredná odborná škola polytechnická Jána Antonína Baťu Štefánikova 39 Svit Iveta Hájovská
Spojená škola Základná škola Jána Kollára Mošovce Kollárovo námestie 33/3 Mošovce Zdenka Mračková
Obchodná akadémia Považská Bystrica Jesenského 259/6 Považská Bystrica Miriam Lidajová
Základná škola s materskou školou SNP 158/20 Kalinovo Jarmila Jackuliaková
Piaristická spojená škola F. Hanáka A. Hlinku 44 Prievidza Jarmila Šebestová
Stredná odborná škola Bystrická 4 Žarnovica Alžbeta Švecová
Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto n.Váhom Ivana Šimovcová
Stredná odborná škola potravinárska Cabajská 6 Nitra Sylvia Maladiová
Gymnázium bilingválne Ul. T. Ružičku 3 Žilina Viktor Tanító
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 Oravská Jasenica Marcela Prielomková
Stredná odborná škola Handlová Lipová 8 Handlová Silvia Maruniaková
Gymnázium Alejová 1 Košice Kvetoslava Danková
Stredná odborná škola technická Kukučínova 23 Košice Hana Nováková
Základná škola s materskou školou Jozefa Miloslava Hurbana, Beckov č. 410 Beckov 410 Beckov Anna Čičalová
Stredná zdravotnícka škola Vrbická 632 Liptovský Mikuláš Petra Húleková
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5, Partizánske Námestie SNP 5 Partizánske Alica Jakubeová
Základná škola Škultétyho, Topoľčany Škultétyho 2326/11 Topoľčany Jana Hupková
Stredná odborná škola Jesenského 903 Tisovec Iveta Ganajová
Stredná odborná škola služieb a lesníctva Kolpašská 9 Banská Štiavnica Marta Kráľovičová
ZŠ I. B. Zocha Jilemnického 3 Revúca Andrea Repáková
Súkromná stredná odborná škola ekonomicko - technická Postupimská 37 Košice Andrea Kovaľová
Obchodná akadémia D. M. Janotu 17. novembra 2701 Čadca Erika Padychová
Obchodná akadémia D. M. Janotu 17. novembra 2701 Čadca Lenka Juračková
Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 Žilina Martina Čelková
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Mária Tomašovičová
Obchodná akadémia D. M. Janotu 17. novembra 2701 Čadca Zuzana Faťarová
Gymnázium Angely Merici Hviezdoslavova 10 Trnava Marta Vozárová
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Fraňa Kráľa 20 Nitra Anna Tarková
Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Irena Kolejáková
Evanjelická spojená škola - org. zložka Evanjelická základná škola M. R. Štefánika 19 Martin Alena Buľovská
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske Námestie SNP 5 Partizánske Miroslav Gašparovič
Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Eva Šurinová
Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ivana Tóthová
Základná škola s materskou školou 380 Kočovce Janka Krajčiová
Spojená škola Opatovská cesta 101 Košice Jana Lazoriková
Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakkozépiskola Budovateľská 32 Komárno Andrea Janiková
Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Urbániková
Základná škola Školská 9 Tlmače Školská 9 Tlmače Helena Barátová
Obchodná akadémia Myslenická 1 Pezinok Dana Navarová
Zákadná škola Smetanov háj 286/9 Dunajská Streda Renáta Ravasz Grygerová
Súkromná stredná odborná škola Ul.29.augusta 4812 Poprad Jana Marcinová
Základná škola s materskou školou Makov Makov 264 Makov Júlia Kubincová
Obchodná akadémia Nám. hrdinov 7 Šurany Jana Mistríková
Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Lofajová
Gymnázium Javorová 5 Rajec Adriana Sojková
Premonštrátske gymnázium Kováčska 28 Košice Miroslava Kudláčová
Obchodná akadémia Lúčna 4 Lučenec Jana Mišove
Gymnázium Ladislava Novomeského, Dlhá 1037/12, Senica Dlhá 1037/12, 90540 Senica Senica Zuzana Hercogová
Gymnázium Ladislava Novomeského, Dlhá 1037/12, Senica Dlhá 1037/12, 90540 Senica Senica Eva Millová
Gymnázium Kpt. Nálepku 6 Sobrance Martina Škirdová
Gymnázium Kpt. Nálepku 6 Sobrance Radoslava Dedinová
Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Kostolná 162/3 Modra Ľudmila Nemčeková
Základná škola s materskou školou Teplička nad Váhom Teplička nad Váhom Školská 490 Teplička nad Váhom Katarína Kyseľová
Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava Magdaléna Hessková
Stredná priemyselná škola dopravná Sokolská 911/94 Zvolen Renáta Trnovcová
EFC Centrum finančného vzdelania Rekreačná 2110/3 Nitra Natália Antošová
Základná škola Sibírska, Prešov Sibírska 42 Prešov Saskia Oľhová
Spojená škola Slančíkovej 2 Nitra Darina Madleňáková
Gymnázium ul.Ľ.Štúra 35 Turzovka Jana Belková
Stredná odborná škola polytechnická Demänovská cesta 669 Liptovský Mikuláš Marianna Halušková
Základná škola s materskou školou Školská 290 Komjatná Helga Mastišová
Súkromná stredná odborná škola Exnárova 20 Bratislava Miroslava Dechtárová
Základná škola Teodora Jozefa Moussona Michalovce T. J. Moussona 4 Michalovce Jana Faltusová
Základná škola Teodora Jozefa Moussona Michalovce T. J. Moussona 4 Michalovce Daniela Drotárová
Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Ľubica Pechanová
Základná škola s materskou školou, Starojánska ulica 11/11, Liptovský Ján Starojánska ulica 11/11 Liptovský Ján Janka Dúbravcová
Stredná zdravotnícka škola Štefana Kluberta Kláštorská 24a Levoča Dávid Slejzák
Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Katarína Belanová
Stredná zdravotnícka škola sv. Bazila Veľkého Kmeťovo stromoradie 1 Prešov Mária Dolinská
Stredná priemyselná škola strojnícka Komenského 2 Košice Peter Fábik
Gymnazium Varšavská cesta 1 Žilina Magdaléna Hajtmanková
Stredná odborná škola obchodu a služieb SNP 5 Zlaté Moravce Gabriela Ondrejmišková
Stredná priemyselná škola stavebná D.S.Jurkoviča Lomonosovova 7 Trnava Ľudmila Ševčíková
Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Eva Borovjáková
Gymnázium Hlinská 29 Žilina Stanislav Ďurek
Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Anna Košútová
Gymnázium Andreja Kmeťa Kolpašská 1592/9 Banská Štiavnica Martin Číž
Evanjelická spojená škola M.R.Štefánika 19 Martin Alena Buľovská
Gymnázium sv. Františka Assiského Kláštorská 24 Levoča Antónia Jakubcová
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4 Bratislava Anita Cseryová
Stredná odborná škola potravinárska Krušovská 2091 Topoľčany Eva Lukačovičová
Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Daniela Zlámalová
Základná škola s materskou školou Ľubeľa Ľubeľa č.161 Ľubeľa Zuzana Semančíková