Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Vyžrebovaní súťažiaci

Zoznam vyžrebovaných škôl a žiakov, ktorí sa zúčastnia súťaže Innovation Camp

Základné školy
Škola  Učiteľ Účastník 1 Účastník 2 Účastník 3 Účastník 4 Účastník 5
Základná škola, M.R.Štefánika 2007, Čadca Mgr. Janka Kulichová Dominik Baška Radoslav Šramo Matej Pakanec Sebastián Dušan Tomko Etela Lalíková
Základná škola s materskou školou, Dolné Orešany 209, Dolné Orešany Mgr. Monika Vranová Igor Dobšovič Matúš Pavelka Klaudia Hronská Natália Gregušová Emma Lantajová
Evanjelická základná škola, M.R.Štefánika 19, Martin Mgr. Alena Buľovská Martin Klušák Martin Kralovič Alexander Poole Matúš Dulla Ján Hanulík
Základná škola, Škultétyho 1, Nitra PaedDr. Katarína Chlapečková, PhD. Simona Szombayová Lenka Navarová Sabína Vrábelová Ivana Raczká Linda Šugrová
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra PaedDr. Ivan Runák Jakub Szöke Ján Henček Nikola Kujundžič Lukáš Šiška Martin Benko
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Mgr. Ľubica Štefáková Terézia Rišková Terézia Markusková Kamila Drábikovâ Daniel Zavarský Viktória Dudonová
Základná škola s materskou školou, Školská 490, Teplička nad Váhom Ing. Katarína Kyseľová Aneta Kvitkovská Michaela Ondrišková Sandra Chrenová Radoslava Kolembusová Tereza Datková
Základná škola, Školská 9, Tlmače Mgr. Helena Barátová Veronika Zajková Paulína Mihálová Lívia Zlechovecová Lukáš Vozár Samuel Vrana
Základná škola sv. Don Bosca, Ľ. Fullu 2805/6, Topoľčany Mgr. Andrea Hanková Viktória Gajdošová Sára Dzivá Baluchová Kristína Hudoková Šimon Mudroch Patrik Vaňo
Základná škola, Stred č.957, Zákopčie Mgr. Lenka Paseková Dominika Plačková Jozef Petrek Martin Šopor Júlia Mičová Alžbeta Mojteková
Stredné školy
Škola  Učiteľ Účastník 1 Účastník 2 Účastník 3 Účastník 4 Účastník 5
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Ing. Erika Píšiová Boris Dudek Sára Chmelovičová Martin Molnár Adrián Németh Johanna Tóbiašová
Stredná odborná škola pedagogická, Sokolská 6, Modra Mgr. Barbora Uhrovičová Simona Kubáňová Barbora Tollarovičová Kristína Súkupčáková Simona Števíková Linda Reyová
Stredná odborná škola vinársko - ovocinárska, Kostolná 3, Modra Ing. Ľudmila Nemčeková Šimon Viglaš Pavel Skovajsa Filip Tušan Alexandra Jančovičová Margita Nečníková
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Eva Bellová Kristína Kudriová Tímea Výberčiová Ema Mičiková Lenka Lačná Adrian Piterka
Stredná odborná  škola  obchodu a  služieb, Mojmírova 99/28, Piešťany Ing.Anna Drahovská Nina Sládeková Diana Šprinclová Simona Vitasková Simona Dobrotková Vanesa Bistáková
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Ing. Jana Marcinová Bibiána Brajerová Samuel Britaňak Oliver Cupra Eliška Bukovinská Veronika Dzurošková
Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69, Senec Alena Balúchová Gabriel Guldan Samuel Bležák Šimon Maršalek Matej Baier Benjamín Kolárik
Obchodná akadémia, Inovecká 2041, Topoľčany Ing. Jana Štefkovičová Kristína Balážová Aneta Babincová Karolína Bečková Nina Hroteková Veronika Štrosová
Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94, Zvolen Ing.Renáta Trnovcová Tomáš Berko Miroslav Karlík Marek Strelec Jaroslava Chromiaková Eva Jovnašová
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava Mgr. Ivana Červenková Barbora Chovančíková Vladimír Polák Samuel Haršányi Ján Bobot Patrik Mráz