Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy a učitelia 2020/2021

Zoznam je zoradený podľa dátumu prihlásenia.

Posledná aktualizácia: 3. august 2020 o 11:15

Dátum vyplnenia Škola Ulica Mesto Učiteľ Dĺžka realizácie 
06.04.2020 13:58 Základná škola s materskou školou 161 Ľubeľa Beata Strcuľová Jednoročný - 1 šk. rok
12.04.2020 14:01 Gymnázium Trebišovská 12 Košice Jana Vodarčíková Jednoročný - 1 šk. rok
14.04.2020 11:12 Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským Dunajská 13 Bratislava Angelika Básti Dvojročný - 2 šk. roky
14.04.2020 11:18 Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským Dunajská 13 Bratislava Euridika Bertóková Dvojročný - 2 šk. roky
15.04.2020 11:03 Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhon Ivana Šimovcová Jednoročný - 1 šk. rok
15.04.2020 11:39 Stredná odborná škola Gemerská 1 Košice Jana Petkaničová Jednoročný - 1 šk. rok
15.04.2020 15:34 Gymnázium Angely Merici Hviezdoslavova 10 Trnava Marta Vozárová Jednoročný - 1 šk. rok
15.04.2020 16:01 Základná škola s materskou školou Rabčická ulica č. 410 Rabča Daša Svrčková Jednoročný - 1 šk. rok
16.04.2020 11:10 Gymnázium sv. Edity Steinovej Charkovská 1 Košice Ľudmila Olšinárová Jednoročný - 1 šk. rok
16.04.2020 17:35 Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Zuzana Jantoščiaková Jednoročný - 1 šk. rok
16.04.2020 20:40 Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Lenka Mravcová Jednoročný - 1 šk. rok
17.04.2020 08:12 Základná škola 71 Slovinky Adriana Parimuchová Jednoročný - 1 šk. rok
17.04.2020 12:34 Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Jaroslava Svrčková Jednoročný - 1 šk. rok
17.04.2020 12:35 Základná škola Školská 10 Malá Ida Katarína Kolesárová Jednoročný - 1 šk. rok
17.04.2020 16:02 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Zuzana Krajňáková Dvojročný - 2 šk. roky
17.04.2020 16:09 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Viera Zlatohlávková Dvojročný - 2 šk. roky
17.04.2020 16:15 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Patrícia Halajová Dvojročný - 2 šk. roky
17.04.2020 16:21 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Eva Bellová Dvojročný - 2 šk. roky
17.04.2020 16:26 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Zuzana Buzinkaiová Dvojročný - 2 šk. roky
17.04.2020 16:33 Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra Iveta Svitačová Dvojročný - 2 šk. roky
19.04.2020 17:44 Základná škola sv. Don Bosca Ľ. Fullu 2805/6 Topoľčany Andrea Hanková Jednoročný - 1 šk. rok
20.04.2020 16:36 Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov Erika Matysová Jednoročný - 1 šk. rok
21.04.2020 11:38 Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 30 Trnava Andrea Bánová Jednoročný - 1 šk. rok
21.04.2020 17:07 Základná škola svätého Vincenta Nám. A. Hlinku 22 Ružomberok Jana Gabúlová Jednoročný - 1 šk. rok
22.04.2020 15:15 Základná škola Jána Zemana Školská 44/6 Nová Baňa Slavomíra Dojčánová Jednoročný - 1 šk. rok
22.04.2020 15:19 Základná škola Jána Zemana Školská 44/6 Nová Baňa Martin Dojčán Jednoročný - 1 šk. rok
22.04.2020 15:23 Základná škola Jána Zemana Školská 44/6 Nová Baňa Vlasta Mϋllerová Jednoročný - 1 šk. rok
23.04.2020 17:08 Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Eva Borovjáková Jednoročný - 1 šk. rok
24.04.2020 10:06 Obchodná akadémia D. M. Janotu 17. novembra 2701 Čadca Erika Padychová Jednoročný - 1 šk. rok
26.04.2020 15:57 Gymnázium A. Sladkoviča M.R.Štefánika 8 Krupina Viera Holíková Jednoročný - 1 šk. rok
27.04.2020 11:53 Základná škola s materskou školou Makov 264 Makov Júlia Kubincová Jednoročný - 1 šk. rok
28.04.2020 10:12 Stredná odborná škola Lipová 8 Handlová Silvia Maruniaková Jednoročný - 1 šk. rok
01.05.2020 10:28 Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Anna Košútová Jednoročný - 1 šk. rok
03.05.2020 17:17 Stredná odborná škola Mierová 727 Strážske Beáta Šepeľová Jednoročný - 1 šk. rok
04.05.2020 10:11 Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Predmestská 82 Žilina Eva Hulínová Jednoročný - 1 šk. rok
05.05.2020 12:50 Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Mária Líšková Jednoročný - 1 šk. rok
05.05.2020 14:03 Základná škola s materskou školou Ul. Hlavná 200/15 Hôrky Zdenka Sekerková Jednoročný - 1 šk. rok
05.05.2020 21:58 Gymnázium Varšavská cesta 1 Žilina Magdaléna Hajtmanková Jednoročný - 1 šk. rok
07.05.2020 10:27 Gymnázium Trebišovská 12 Košice Viera Klobušníková Jednoročný - 1 šk. rok
11.05.2020 09:57 Gymnázium Michala Hodžu M. M. Hodžu 860/9 Liptovský Mikuláš Monika Hazuchová Jednoročný - 1 šk. rok
12.05.2020 09:37 Stredná odborná škola automobilová Moldvská cesta 2 Košice Nikoleta Puchá Jednoročný - 1 šk. rok
12.05.2020 10:20 Gymnázium Trebišovská 12 Košice Mária Kovaříková Jednoročný - 1 šk. rok
12.05.2020 20:58 Súkromná stredná odborná škola Bukovecká 17 Košice Miroslava Dzivák Dzureňová Dvojročný - 2 šk. roky
13.05.2020 09:14 Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 Kysucké Nové Mesto Monika Rolková Jednoročný - 1 šk. rok
14.05.2020 16:06 Stredná priemyselná škola elektrotechnická Komenského 44 Košice Marta Greňová Jednoročný - 1 šk. rok
14.05.2020 17:15 Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. P. Jilemnického 24 Trenčín Zuzana Gloneková Jednoročný - 1 šk. rok
14.05.2020 17:22 Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. P. Jilemnického 24 Trenčín Mária Búriová Jednoročný - 1 šk. rok
15.05.2020 09:49 Hotelová akadémia Baštová 32 Prešov Mária Lipnická Jednoročný - 1 šk. rok
15.05.2020 10:18 Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava Magdaléna Hessková Jednoročný - 1 šk. rok
18.05.2020 13:00 Základná škola Saratovská ul. 85 Levice Andrea Zeleňanská Jednoročný - 1 šk. rok
19.05.2020 16:42 Základná škola s materskou školou Jozefa Miloslava Hurbana Beckov 410 Beckov Anna Čičalová Jednoročný - 1 šk. rok
20.05.2020 13:34 Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Kostolná 162/3 Modra Ľudmila Nemčeková Dvojročný - 2 šk. roky
20.05.2020 13:46 Gymnázium Štefana Moysesa Školská 13 Moldava nad Bodvou Gabriela Kövesiová Dvojročný - 2 šk. roky
25.05.2020 09:26 Obchodná akadémia Námestie hrdinov 7 Šurany Ivana Tóthová Jednoročný - 1 šk. rok
25.05.2020 09:56 Stredná odborná škola techniky a služieb Cintorínska 4 Nitra Beata Mikulová Jednoročný - 1 šk. rok
25.05.2020 09:57 Stredná odborná škola techniky a služieb Cintorínska 4 Nitra Lucia Malíková Jednoročný - 1 šk. rok
25.05.2020 11:58 Stredná odborná škola Jesenského 903 Tisovec Iveta Ganajová Jednoročný - 1 šk. rok
25.05.2020 18:46 Súkromná stredná odborná škola Ul.29.augusta 4812 Poprad Jana Marcinová Jednoročný - 1 šk. rok
26.05.2020 09:55 Spojená škola Tokajícka 24 Bratislava Júlia Fekiačová Dvojročný - 2 šk. roky
26.05.2020 10:14 Spojená škola Tokajícka 24 Bratislava Iveta Širgelová Jednoročný - 1 šk. rok
26.05.2020 18:47 Stredná odborná škola polytechnická Demänovská cesta 669 Liptovský Mikuláš Marianna Halušková Jednoročný - 1 šk. rok
27.05.2020 14:47 Obchodná akadémia Jesenského 259/6 Považská Bystrica Miriam Lidajova Jednoročný - 1 šk. rok
28.05.2020 10:53 Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatoipari Szakkozépiskola Budovateľská 32 Komárno Anikó Szuri Jednoročný - 1 šk. rok
28.05.2020 11:33 Obchodná akadémia Mládežnícka 158/5 Sereď Mária Mészárosová Jednoročný - 1 šk. rok
28.05.2020 13:55 Základná škola Smetanov háj 286/9 Dunajská Streda Renáta Ravasz Grygerová Dvojročný - 2 šk. roky
29.05.2020 05:02 Základná škola s materskou školou Ružová 304 Borša Mariana Hajduová Jednoročný - 1 šk. rok
29.05.2020 10:17 Gymnázium Ladislava Novomeského Dlhá 1037/12 Senica Zuzana Hercogová Jednoročný - 1 šk. rok
29.05.2020 10:23 Gymnázium Ladislava Novomeského Dlhá 1037/12 Senica Eva Millová Jednoročný - 1 šk. rok
29.05.2020 11:22 Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 Žilina Martina Čelková Jednoročný - 1 šk. rok
29.05.2020 16:34 Stredná odborná škola Jesenského 903 Tisovec Katarína Belicová Jednoročný - 1 šk. rok
29.05.2020 17:15 Stredná odborná škola automobilová a podnikania Kysucká 14 Senec Ľubomíra Hrubanová Dvojročný - 2 šk. roky
29.05.2020 18:23 Spojená škola Svätej Rodiny Gercenová 10 Bratislava Andrea Konopkova Dvojročný - 2 šk. roky
29.05.2020 18:23 Spojená škola Svätej Rodiny Gercenova 10 Bratislava Marcela Švirlochová Dvojročný - 2 šk. roky
29.05.2020 19:02 Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 Žilina Monika Fabiniová Jednoročný - 1 šk. rok
30.05.2020 20:17 Základná škola P. Jilemnického 1813/1 Zvolen Marta Baldovská Jednoročný - 1 šk. rok
31.05.2020 23:32 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 Sučany Michal Libič Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 08:56 Základná škola Sibírska 42 Prešov Saskia Oľhová Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 08:58 Základná škola Sibírska 42 Prešov Danka Trojanovská Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 09:00 Základná škola Sibírska 42 Prešov Vladimír Vančo Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 10:42 Základná škola Malá Ida Školská 10 Malá Ida Štefánia Kudlíková Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 10:49 Základná škola Malá Ida Školská 10 Malá Ida Katarína Vojkovská Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 10:56 Základná škola Malá Ida Školská 10 Malá Ida Marta Bobková Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 11:05 Základná škola Malá Ida Školská 10 Malá Ida Lenka Sauerová Jednoročný - 1 šk. rok
01.06.2020 11:11 Základná škola Malá Ida Školská 10 Malá Ida Eva Konczová Jednoročný - 1 šk. rok
02.06.2020 15:29 Obchodná akadémia Kukučínova 2 Trnava Alena Trníková Jednoročný - 1 šk. rok
03.06.2020 13:14 Stredná odborná škola služieb a lesníctva Kolpašská 9 Banská Štiavnica Marta Kráľovičová Jednoročný - 1 šk. rok
04.06.2020 13:45 Stredná odborná škola Športová 675 Stará Turá Blažena Palúchová Jednoročný - 1 šk. rok
04.06.2020 16:54 Stredná odobrná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Alica Jakubeová Jednoročný - 1 šk. rok
04.06.2020 17:07 Stredná odobrná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Mária Tomašovičová Jednoročný - 1 šk. rok
04.06.2020 17:11 Stredná odobrná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Zuzana Foltánová Jednoročný - 1 šk. rok
04.06.2020 17:15 Stredná odobrná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Miroslav Gašparovič Jednoročný - 1 šk. rok
05.06.2020 11:45 Súkromná stredná odborná škola Postupimská 37 Košice Andrea Kovaľová Jednoročný - 1 šk. rok
08.06.2020 09:11 Stredná zdravotnícka škola Komenského 843 Liptovský Mikuláš Petra Húleková Jednoročný - 1 šk. rok
08.06.2020 10:40 Obchodná akadémia Lúčna 4 Lučenec Jana Mišove Jednoročný - 1 šk. rok
08.06.2020 11:51 Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Katarína Belanová Jednoročný - 1 šk. rok
08.06.2020 14:03 Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Ľubica Pechanová Jednoročný - 1 šk. rok
08.06.2020 21:00 Hotelová akadémia Otta Brucknera MUDr. Alexandra 29 Kežmarok Ľubomíra Plišková Jednoročný - 1 šk. rok
09.06.2020 00:09 Gymnázium Hlinská 29 Žilina Stanislav Ďurek Jednoročný - 1 šk. rok
09.06.2020 22:49 Obchodná akadémia Inovecká 2041 Topoľčany Jana Štefkovičová Jednoročný - 1 šk. rok
10.06.2020 13:11 Súkromná stredná odborná škola Bukovecká 17 Košice Nadežda Pokorná Dvojročný - 2 šk. roky
12.06.2020 19:56 Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 Oravská Jasenica Marcela Prielomková Jednoročný - 1 šk. rok
15.06.2020 13:19 Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Eva Šurinová Jednoročný - 1 šk. rok
15.06.2020 18:52 piaristická spojená škola Františka Hanáka A. Hlinku 44 Prievidza Jarmila Šebestová Jednoročný - 1 šk. rok
16.06.2020 08:30 Základná škola Teodora Jozefa Moussona T. J. Moussona č. 4 Michalovce Daniela Drotárová Dvojročný - 2 šk. roky
16.06.2020 08:32 Základná škola Teodora Jozefa Moussona T. J. Moussona č. 4 Michalovce Jana Faltusová Dvojročný - 2 šk. roky
16.06.2020 10:21 Obchodná akadémia Nám. hrdinov 7 Šurany Jana Mistríková Jednoročný - 1 šk. rok
18.06.2020 10:45 Stredná zdravotnícka škola Štefana Kluberta Kláštorská 24A Levoča Soňa Bobková Jednoročný - 1 šk. rok
18.06.2020 10:52 Stredná zdravotnícka škola Štefana Kluberta Kláštorská 24A Levoča Dávid Slejzák Jednoročný - 1 šk. rok
18.06.2020 13:52 Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Urbániková Jednoročný - 1 šk. rok
18.06.2020 15:31 Základná škola s materskou školou Ružová 304 Borša Enikő Baratiová Dvojročný - 2 šk. roky
19.06.2020 09:15 Stredná odborná škola obchodu a služieb Rožňavská Baňa 211 Rožňava Andrea Havková Jednoročný - 1 šk. rok
19.06.2020 14:21 Gymnázium Ladislava Novomeského Tomášikova 2 Bratislava Jana Bartkovjaková Jednoročný - 1 šk. rok
21.06.2020 12:10 Základná škola Pribinova ul. 123/9 Nováky Viera Pechová Jednoročný - 1 šk. rok
21.06.2020 15:04 Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 209 Dolné Orešany Monika Vranová Jednoročný - 1 šk. rok
22.06.2020 14:14 Súkromná stredná odborná škola Animus Levická cesta 40 Nitra Tatiana Oravcová Jednoročný - 1 šk. rok
22.06.2020 14:59 Katolícka spojená škola Andovská 4 Nové Zámky Naďa Poláková Jednoročný - 1 šk. rok
22.06.2020 17:24 Spojená škola Opatovská cesta 101 Košice Jana Lazoriková Jednoročný - 1 šk. rok
23.06.2020 07:35 Základná škola s Materskou školou Oravské veselé 377 Oravské Veselé Zuzana Krúpová Dvojročný - 2 šk. roky
23.06.2020 08:32 Gymnázium Javorová 16 Spišská Nová Ves Ivana Šťastná Jednoročný - 1 šk. rok
23.06.2020 09:39 Obchodná akadémia Kálmána Kittenbergera 2 Levice Anna Chrienová Jednoročný - 1 šk. rok
23.06.2020 10:23 Gymnázium Javorová 5 Rajec Adriana Sojková Jednoročný - 1 šk. rok
23.06.2020 10:59 Základná škola Eleny Maróthy Šoltésovej Milana Rastislava Štefánika 3 Krupina Katarína Očovská Jednoročný - 1 šk. rok
23.06.2020 11:31 Gymnázium Kukučínova 4239/1 Poprad Beáta Rožárová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 08:18 Stredná odborná škola techniky a služieb Pod amfiteátrom 7 Levice Anna Fraschová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 09:32 Gymnázium Jána Hollého Na hlinách 7279/30 Trnava Silvia Némethová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 09:59 Gymnázium sv. Františka Assiského Kláštorská 24 Levoča Janka Hozová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 10:09 Gymnázium sv. Františka Assiského Kláštorská 24 Levoča Antónia Jakubcová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 10:21 Gymnázium sv. Františka Assiského Kláštorská 24 Levoča Natália Bajtošová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 11:50 Obchodná akadémia Kálmána Kittenbergera 2 Levice Erika Píšiová Jednoročný - 1 šk. rok
24.06.2020 13:23 Základná škola s materskou školou Ružová 304 Borša Silvia Pavlíková Dvojročný - 2 šk. roky
25.06.2020 09:11 Stredná priemyselná škola dopravná Sokolská 911/94 Zvolen Renáta Trnovcová Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 10:40 Evanjelická spojená škola M.R.Štefánika 19 Martin Alena Buľovská Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 11:43 Spojená škola Slančíkovej 2 Nitra Darina Madleňáková Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 13:16 Súkromná obchodná akadémia Petrovianska 34 Prešov Antónia Stanková Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 14:10 Gymnázium Metodova 2 Bratislava Soňa Puterková Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 15:05 Gymnázium Opatovská cesta 7 Košice Júlia Lukáčová Jednoročný - 1 šk. rok
25.06.2020 16:13 Základná škola s materskou školou, Višňové 446 Višňové 446 Višňové Katarína Bobáňová Jednoročný - 1 šk. rok
26.06.2020 07:53 Stredná odborná škola Bystrická 4 Žarnovica Alžbeta Švecová Dvojročný - 2 šk. roky
26.06.2020 09:53 Gymnázium Andreja Kmeťa Kolpašská 1738/9 Banská Štiavnica Martin Číž Jednoročný - 1 šk. rok
26.06.2020 10:07 Gymnázium Jána Adama Raymana Mudroňova 20 Prešov Zuzana Mackovjaková Jednoročný - 1 šk. rok
26.06.2020 10:31 Hotelová akadémia Otta Brucknera Kežmarok MUDr. Alexandra 29 Kežmarok Alena Sosková Jednoročný - 1 šk. rok
26.06.2020 10:34 Stredná odborná škola technická Kukučínova 23 Košice Hana Nováková Jednoročný - 1 šk. rok
27.06.2020 11:30 Gymnázium Alejová 1 Košice Zuzana Dolhyová Jednoročný - 1 šk. rok
28.06.2020 20:43 Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Lucia Janošová Vjestová Jednoročný - 1 šk. rok
28.06.2020 20:47 Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Erika Kotorová Jednoročný - 1 šk. rok
28.06.2020 20:53 Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Jolana Šütőová Jednoročný - 1 šk. rok
28.06.2020 21:03 Gymnázium sv. Tomáša Akvinského Zbrojničná 3 Košice Kvetoslava Danková Jednoročný - 1 šk. rok
28.06.2020 23:23 Stredná priemyselná škola strojnícka Komenského 2 Košice Peter Fábik Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 08:58 Obchodná akadémia Račianska 107 Bratislava Katarína Kučová Dvojročný - 2 šk. roky
29.06.2020 11:05 Gymnázium Ul. 1. mája č. 8 Malacky Tatiana Vašková Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 11:06 Základná škola s materskou školou Teplička nad Váhom Školská 490 Teplička nad Váhom Katarína Kyseľová Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 12:23 Spojená škola Centrálna 464 Svidník Margita Klimová Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 12:43 Gymnázium Pavla Horova Masarykova 1 Michalovce Jana Kunčová Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 12:54 Stredná odborná škola potravinárska Krušovská 2019 Topoľčany Eva Lukačovičová Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 18:07 Základná škola M. R. Štefánika 2007 Čadca Janka Kulichová Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 22:20 Základná škola Mateja Lechkého Ulica Jána Pavla II. 1 Košice Martina Papierniková Jednoročný - 1 šk. rok
29.06.2020 23:21 Stredná odborná škola podnikania Masarykova 24 Prešov Miroslav Vrabeľ Jednoročný - 1 šk. rok
30.06.2020 08:56 Obchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava Kukučínova 2 Trnava Lenka Pastuchová Jednoročný - 1 šk. rok
30.06.2020 10:59 Stredná zdravotnícka škola Strečnianska 20, P.O.BOX 14 Bratislava Margaréta Ondrejková Jednoročný - 1 šk. rok
30.06.2020 14:52 Premonštrátske gymnázium Kováčska 28 Košice Miroslava Kudláčová Dvojročný - 2 šk. roky
01.07.2020 07:28 Základná škola I. B. Zocha Jilemnického 3 Revúca Andrea Repáková Jednoročný - 1 šk. rok
01.07.2020 08:40 Základná škola s materskou školou Školská 290 Komjatná Helga Mastišová Dvojročný - 2 šk. roky
01.07.2020 08:55 Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Drieňová 35 Bratislava Ivana Červenková Jednoročný - 1 šk. rok
01.07.2020 12:33 Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4 Bratislava Anita Cseryová Jednoročný - 1 šk. rok
01.07.2020 12:54 Gymnázium Vojtecha Mihálika Kostolná 119/8 Sereď Ľubica Štefáková Jednoročný - 1 šk. rok
01.07.2020 13:58 Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhom Oľga Ilenčiková Jednoročný - 1 šk. rok
02.07.2020 08:57 Základná škola Školská 757/10 Zemianska Olča Mária Kokinová Jednoročný - 1 šk. rok
02.07.2020 11:12 Základná škola J. M. Petzvala Moskovská 20 Spišská Belá Dana Olekšáková Jednoročný - 1 šk. rok
02.07.2020 12:30 Gymnázium bilingválne Ul. T. Ružičku 3 Žilina Zuzana Hrabovská Jednoročný - 1 šk. rok
02.07.2020 23:16 Stredná odborná škola techniky a služieb Cintorínska 4 Nitra Anna Cigáňová Dvojročný - 2 šk. roky
03.07.2020 07:23 Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu Bajzova 2 Predmier Monika Kalábová Jednoročný - 1 šk. rok
03.07.2020 12:38 Základná škola s materskou školou SNP 158/20 Kalinovo Jarmila Jackuliaková Jednoročný - 1 šk. rok
06.07.2020 11:41 Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhom Daniela Mocková Jednoročný - 1 šk. rok
06.07.2020 13:42 Gymnázium Alejová 1 Košice Tímea Krajňáková Jednoročný - 1 šk. rok
07.07.2020 08:51 Gymnázium Alejová 1 Košice Helena Duffeková Jednoročný - 1 šk. rok
07.07.2020 09:26 Obchodná akadémia Myslenická 1 Pezinok Dana Navarová Dvojročný - 2 šk. roky
07.07.2020 13:14 Stredná odborná škola obchodu a služieb Mojmírova 99/28 Piešťany Anna Drahovská Jednoročný - 1 šk. rok
08.07.2020 19:32 Gymnázium Ladislava Novomeského Tomášikova 2 Bratislava Zuzana Michalovičová Jednoročný - 1 šk. rok
09.07.2020 12:17 Spojená škola Rosinská 4 Žilina Jana Čibenková Jednoročný - 1 šk. rok
12.07.2020 21:33 Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Irena Kolejáková Jednoročný - 1 šk. rok
13.07.2020 08:47 Gymnázium svätého Andreja Námestie Andreja Hlinku 5 Ružomberok Janka Sekanová Jednoročný - 1 šk. rok
14.07.2020 07:20 Základná škola Beňuš Beňuš 250 Beňuš Veronika Lilková Dvojročný - 2 šk. roky
14.07.2020 10:51 Základná škola kniežaťa Pribinu Andreja Šulgana 1 Nitra Ivan Runák Jednoročný - 1 šk. rok
18.07.2020 10:03 Základná škola s materskou školou Rakovec nad Ondavou 2 Rakovec nad Ondavou Daša Senajová Jednoročný - 1 šk. rok
21.07.2020 10:17 Základná škola s materskou školou Kočovce 380 Kočovce Janka Krajčiová Jednoročný - 1 šk. rok
22.07.2020 22:35 Stredná odborná škola obchodu a služieb SNP 5 Zlaté Moravce Gabriela Ondrejmišková Jednoročný - 1 šk. rok
25.07.2020 10:10 Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Fraňa Kráľa 20 Nitra Anna Tarková Jednoročný - 1 šk. rok
01.08.2020 23:56 Stredná zdravotnícka škola sv. Bazila Veľkého Kmeťovo stromoradie 1 Prešov Mária Dolinská Jednoročný - 1 šk. rok