Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Vyžrebovaní súťažiaci

Zoznam prihlásených žiakov 

Škola Žiak
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Viera Šediová
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Natália Šinkovičová
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Sára Horňák
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Matej  Goda
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Tamara Gubčová
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Marián Leško
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Athina John
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Amira Musová
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Barbora Musilová
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Lenka Kopalová
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Ondrej Ďurovič
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Tomáš Balázs
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Alena Laukóová
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Sabina Némethová
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Viktória Wang
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava Soňa Augustovičová
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava Linda Italy
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava Eliška Melušová
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava Nina Novomestská
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava Lenka Nagyová
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď Adam Ševčík
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď Lukáš Sabo
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď René Tomeček
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď Veronika Šmátralová
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď Lukáš Brodanský
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Lucia Žigrayová
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Lucia Jurkáčková
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Martin Imrišek
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Kornélia Šimoničová
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Lucia Kemencikova
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Timea Liptáková
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Michaela Žúborová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Viliam Spáda
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Ján Buranda
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Alexandra Pavlusíková
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Radoslava Jakubíková
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Viktória Horváthová
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Mária Anna Bednáriková
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Šimon Herc
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Branislav Göbo
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Petra Hrúziková
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Vanessa Lacová
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Eva Nagyová
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Simona Nehézová
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Jakub Kunský
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Kristína Viatrová
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Barbora Mládenková
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Michal Šútor
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Veronika Langová
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Karolína Filičková
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Vladimíra Britaňáková
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Simona Brejková
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Viktória Pitvorová
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Adam Dúbravec
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Bruno Tokarčík
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Dávid Blaško
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Barbora Čanecká
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Filip Štric
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Rebeka Babinská
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Ema Markovičová
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra Samuel Benč
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra Michal Ján Kytlic
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra David Kevély
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra Agáta Chovancová
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra Adrián Civáň
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Lenka Lopušná
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Ema Pauliaková
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Sabína Vojtková - Kubandová
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Mário Gabriel Kerpčár
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Matej Šperka
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Marianna Koborová
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Ema Pretáková
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Jana Polačiková
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Ela Poláková
Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119, Sereď Oskar Dinga
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Adam Džavoronok
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Adela Krešáková
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Dávid Kondáš
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Hana Samčíková
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Sofie Kolesárová
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Viktória Vojačeková
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Júlia Mnichová
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Stela Hurňanská
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Dávid Vojaček
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Adam Kľoc
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Lukáš Paseka
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Victoria van´t Hull
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Monika Čanecká
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Michal Hušťava
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Simona Fefková
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Daniela Horňáková
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Emma Chiara Ďatková
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Timea Rafaelová
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Tadeáš Gunda
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Milan Cepko
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Kristína Baricová
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Ema Fukasová
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Michal Pšitek
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Matúš Šuhaj
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Beáta Šalková

 

Zoznam prihlásených učiteľov

Škola Učiteľ
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25, Levice Ing. Eva Mizeráková
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, Šurany Ing. Ivana Tóthová
Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice Mgr. Zdenka Mračková
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice Ing. Anna Chrienová
Stredná obchodná škola obchodu a služieb, SNP 5, Zlaté Moravce Ing. Gabriela Ondrejmišková
Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad Ing.Jana Marcinová
Obchodná akadémia, Mládežnícká 158/5, Sereď Ing. Mária Mészárosová
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava RNDr. Soňa Puterková
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Ing. Eva Hulínová
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice Ing. Eva Mizeráková
Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, Liptovský Mikuláš Mgr. Petra Húleková
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Viktor Tanító
Základná škola kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra PaedDr. Ivan Runák
Gymnázium Vojtecha Mihálika / osemročné gymnázium- súťažíme za ZŠ, Kostolná 119, Sereď Mgr. Ľubica Štefáková
Súkromná základná škola, Slobody 1, Košice Mgr. Matúš Kišš
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová Mgr. Monika Ondríková
Základná škola, Stred 957, Zákopčie Mgr. Lenka Paseková
Základná škola, Slovinky 71, Slovinky Mgr. Adriana Parimuchová
Základná škola Tlmače, Školská 9, Tlmače Mgr. Helena Barátová
Základná škola, Beňuš č. 250, Beňuš Mgr. Veronika Lilková